Czy warto posiadać plan stołów weselnych?

Aktualnie, przyszłe młode pary równie chętnie korzystają z opcji planów stołów weselnych. Jest to niezwykle prosty gadżet, który ułatwia gościom znalezienie swojego miejsca oraz poruszanie się po sali weselnej. Jak powinien wyglądać? Gdzie go zamówić? I czy warto w niego zainwestować? Zapraszam do zapoznania się z naszym artykułem. Naprawdę warto.

  1. Jak powinien wyglądać taki plan?

W sklepach ślubnych klienci znajdą spory wybór planów stołów weselnych w różnorodnych formatach, stylach, wzorach i kolorach.

Dobry plan stołów weselnych: https://rozsadnepannymlode.pl/sklep/szablony-planu-stolow-i-tablic-gosci-na-wesela/ powinien być wizualnie do dekoracji sali oraz całości uroczystości oraz musi być czytelny i zrozumiały dla gości. Cena takiego planu to koszt od około 100 do 300 zł. Możliwe jest wykonanie planu na indywidualne życzenie klienta w każdej postaci i formie. Zawiera on wówczas inicjały przyszłych małżonków lub datę uroczystości.

  1. Co zawiera?

Plan stołów weselnych zawiera imiona i nazwiska wszystkich gości, które przyporządkowane są do konkretnego miejsca. Zawiera również numerację stolików, dzięki czemu goście szybko i sprawnie odnajdą swoje miejsce. To niezwykle modne i praktyczne rozwiązanie, które coraz chętniej preferowane jest przez pary młode oraz organizatorów wesel.

  1. Stylowy dodatek

Plan powinien być zachowany w kolorystyce ślubnej, być zauważalny ale nie przytłaczać swoją obecnością innych dekoracji. Wiele par młodych stawia na plan stołów weselnych w formie wiszącej lub na specjalnych stojakach – gdy wszyscy goście usiądą na swoje miejsca – obsługa może go schować lub pozostawić do końca uroczystości.

Przewiń do góry