Kluczowe elementy wystroju sali weselnej

Odpowiednia dekoracja sali weselnej często planowana jest z dużym wyprzedzeniem, gdyż wymaga sporo nakładów finansowych, pomysłów i zaangażowania. Poświęcając odpowiednio dużo czasu, na pewno będziemy zadowoleni z efektów. Najważniejsze, by wystrój sali weselnej nie zszedł na drugi plan, ponieważ zaplanowanie czegoś spektakularnego w  ostatnim momencie może się po prostu nie udać. Tu także niezwykle ważne jest zaplanowanie odpowiedniego budżetu. Nie ma co ukrywać, ale to w głównej mierze od niego zależy, jak sala weselna będzie wyglądać w dniu wesela.

Kluczowe elementy udanego wystroju sali weselnej

– światło: to bardzo ważny element każdego wystroju wnętrza, dlatego podczas wyboru sali weselnej trzeba zwrócić na nie szczególną uwagę. Ważne, by oświetlenie sali było tak ustawione, by można było nim swobodnie sterować. Odpowiednio rozłożone, a do tego o różnej intensywności, czy nawet kolorystyce, potrafi pięknie podkręcić wystrój sali weselnej jak opisano tutaj.

– odpowiednia kolorystyka (kolor przewodni sali weselnej): jeżeli parze młodej zależy na wystroju sali weselnej  w jednym kolorze, najlepiej jest wybrać kilka jego odcieni np. od intensywnych do pastelowych, które później będą ze sobą pięknie  współgrać.

– miejsce: wybór miejsca to kluczowy element, często definiowany przez parę młodą na długo przed ostatecznym wyborem. Decydując się na daną lokalizację, trzeba na pewno brać pod uwagę rozmiar sali weselnej, by spokojnie pomieścić wszystkich gości, a dopiero potem zastanowić się nad jej wystrojem.

Przewiń do góry