Przygotowania do ślubu i wesela – księga gości

Przygotowania do ślubu i wesela pochłaniają bardzo dużo czasu i pieniędzy. Trzeba dopilnować wszystkich ważnych rzeczy, począwszy od jedzenia, dekoracji, po takie szczegóły jak księga gości. Czy warto mieć na weselu księgę gości i jaką wybrać?

Księga gości pojawia się na wielu weselach, nie bez przyczyny cieszy się tak dużą popularnością, po prostu jest to świetna pamiątka dla Młodej Pary. Standardowe księgi wyglądają jak duże albumy, puste kartki można zapełnić dedykacjami, życzeniami, rysunkami, goście mogą wypełnić jej wnętrze wedle uznania. Oczywiście księga gości wcale nie musi mieć formy albumu, obecnie możliwości jest wiele i narzeczeni bardzo często wybierają dość nietypowe rozwiązania. Coraz częściej można spotkać księgę gości w formie mapy, drewnianych serduszek, które później układa się w obraz, niektórzy proszą o dedykacje na korkach od wina albo zdjęciach zrobionych polaroidem. Pomysłów jest dużo, dlatego każdy z pewnością znajdzie motyw odpowiedni dla siebie. Pamiętajmy, że nawet bardzo nietypowa księga gości weselnych jak te: https://rozsadnepannymlode.pl/sklep/roznorodne-ksiegi-gosci-weselnych/nietypowe/ powinna pasować do stylu przyjęcia, to jest bardzo ważne. Dzięki temu można zachować spójność całego przedsięwzięcia, jakim jest wesele.

To, czy zdecydujemy się na księgę gości na swoim weselu, zależy oczywiście od naszych upodobań i preferencji. Nie mniej jednak, warto podkreślić, że zaraz obok zdjęć i filmu, taki album z dedykacjami rodziny i znajomych jest cenną, ciekawą pamiątką. Na pewno warto rozważyć umieszczenie księgi na stole na sali weselnej, im ciekawszą będzie miała ona formę, tym więcej osób z pewnością się w niej podpisze.

Przewiń do góry