Ważne elementy wystroju sali weselnej

Każda para młoda chce, aby dzień ich ślubu na długo zapadł w pamięć im samym, ale również ich gościom. Rzecz jasna to ceremonia jest najważniejszym punktem tego ważnego dnia, jednak na ostateczną ocenę wydarzenia wpływa też zabawa weselna. Jakie dodatki warto przygotować na wesele, by zaskoczyć gości?

Efektowne dodatki

Dodatkiem, na który warto się zdecydować są winietki. Te niewielkie karteczki z nazwiskami gości mogą nie tylko wskazywać miejsce przy stole, ale także stanowić element ozdobny. Warto zdecydować się na zakup zawieszek na wódkę z takim samym motywem jak na winietkach, będzie to wyglądać bardzo spójnie.

Dobrym pomysłem, na którego realizację decyduje się coraz więcej par, jest wybór pudełka na koperty ślubne. To wygodne rozwiązanie, ponieważ prezenty mogą zostać wrzucone bezpośrednio do pudełka, dodatkowo prezentuje się ono bardzo efektownie. Obecnie na rynku można znaleźć pudełka, które bez trudu można dopasować do wystroju sali w dowolnym stylu. Para urządzająca przyjęcie w stylu glamour może zdecydować się na biały kartonik ze złotymi zdobieniami, na weselu z rustykalnymi dodatkami sprawdzi się natomiast pudełko na koperty ślubne na wzór tych z-milosci.pl wykonane z szarego kartonu i ozdobione zielonymi motywami.

Co ciekawe dostępne są nie tylko kartonowe pudełka, można zdecydować się na przykład na takie wykonane z drewna. Rzecz jasna takie rozwiązanie jest droższe, jednak wygląda bardzo efektownie. Co ważne każde z pudełek można dowolnie spersonalizować, najpopularniejsze jest napisanie daty ślubu oraz imion Państwa Młodych.

Przewiń do góry