Winietki ślubne – niezbędne na każdym weselnym stole

Udane wesele to przede wszystkim dobry plan, który obejmuje całość – dekorację, oprawę, również rozmieszczenie gości przy stołach.

Dlaczego ten ostatni element ślubnego planu jest tak istotny?

Dobrane sąsiedztwo przy stole podstawą udanej zabawy

Zwykle dobrze znamy osoby, które zapraszamy na swój ślub. Jeśli nawet sami nie bardzo pamiętamy, jakie usposobienie ma wujek Roman i czy dobrze się czuje  w towarzystwie dziadka Stefana, takie rzeczy z pewnością pamiętają rodzice pary młodej, czy ciocia wszystkowiedząca, jaka jest w każdej rodzinie. Warto wiedzieć i brać pod uwagę takie detale przy planowaniu obsady weselnych stołów.

Dlaczego?

Ponieważ każdej młodej parze zależy, by wszyscy na ich weselu dobrze się bawili. Nikt nie chce nudy, ani tym bardziej niesnasek przy weselnych stołach.

winietka ślubna - zdjęcie

Winietki ślubne – i wszystko jasne

Najlepszym rozwiązaniem w kwestii miejsc przy stołach jest sporządzenie mapy weselnej przedstawiającej stoły z numerami miejsc i spisem osób. Na samych stołach zaś – umieszczenie winietek ślubnych.

Winietki to nie tylko pomoc w uniknięciu chaosu związanego z wątpliwościami gości, gdzie mają usiąść. Doskonale wykończone, estetyczne winietki ślubne, to również dodatkowa dekoracja stołu.

Skoro zaś jest to element dekoracyjny, powinien pasować do reszty aranżacji – stylistycznie i kolorystycznie. Również do zawieszek na alkoholach i ślubnych zaproszeń.

Jak to osiągnąć?

Najlepszym a zarazem najprostszym rozwiązaniem jest zamówienie winietek wraz z zaproszeniami i zawieszkami w jednym miejscu. W przypadku gadżetów pochodzących z tej samej serii mamy pewność, że wszystko będzie do siebie pasować.

Wejdź w ten link, jeśli chcesz obejrzeć różne przykłady winietek na ślub: https://z-milosci.pl/dodatki-slubne/winietki

Przewiń do góry