Zawieszki na alkohol weselny

Ślub oraz uroczystości weselne to dla wielu jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Nic zatem dziwnego, że para młoda chce, by w tym szczególnym dniu wszystko było zapięte na ostatni guzik. Od kreacji ślubnych, poprzez samochód dla nowożeńców, aż po najmniejsze gadżety. Wśród nich istotną rolę pełnią tego typu zawieszki na alkohol weselny: https://rozsadnepannymlode.pl/sklep/zawieszki-na-alkohole-weselne/

Ciekawa dekoracja

Obecnie trudno spotkać się z przyjęciem weselnym, na którym nie byłoby drobnych elementów uatrakcyjniających wygląd stołu lub poszczególnych produktów znajdujących się na nim. Większość wesel w Polsce nie obywa się bez alkoholu, a co za tym idzie, pojawia się konieczność udekorowania butelek z trunkami w ten sposób, by były identyfikowane z konkretną parą młodą. W tym celu używa się wstążek lub etykiet z wizerunkiem nowożeńców, tudzież z nadrukowanymi podziękowaniami dla gości za udział w uroczystościach. Podobna idea przyświeca zawieszkom na alkohol weselny, które niezmiennie są ogromnie popularne na polskich stołach weselnych.

Wyobraźnia nie zna granic

Treść takich zawieszek może stanowić zgrabny wierszyk lub słowa podziękowania. Można na nich również nadrukować zdjęcie świeżo upieczonych małżonków lub komiczny obrazek. Interesujące są także zawieszki tematyczne, które zilustrują np. zainteresowania młodej pary, czy jej ulubiony film.

Po co zawieszki?

Elementy dekoracyjne na butelkach nie tylko pięknie się prezentują, lecz po latach zyskują również wartość sentymentalną. Często goście są obdarowywani trunkami weselnymi na pamiątkę tych podniosłych chwil, warto zatem zadbać o odpowiednią oprawę.

Przewiń do góry