Elegancja na kartce

Zaproszenia ślubne to niedoceniany element ślubnych przygotowań. Zwykle uznawany jest za coś, co trzeba przygotować, ale bez przesady. Otóż to właśnie zaproszenia sprawiają pierwsze wrażenie. Czy chcemy być postrzegani jako poważni ludzie, biorący ślub, czy ktoś, kto po prostu wyprawia imprezę, to już kwestia osobistych przemyśleń, jednak myśląc o ślubnych zaproszeniach, warto zastanowić się nad pewną dozą elegancji.

Jak to… elegancja na kartce?

Otóż to. Co wygląda elegancko? Przede wszystkim stonowane kolory kartki. Najlepiej biel lub beż, które idealnie wpasowują się w ślubną kolorystykę. Elegancko wyglądają także różne, delikatne, tłoczone wzory oraz symetrycznie rozłożone kropki czy paski, kontrastujące z jasnym kolorem kartki. Ważna jest także czcionka, która przede wszystkim musi być czytelna, ale dobre wrażenie sprawi pochyłość i tak zwane zawijasy.

zdjęcie eleganckiego zaproszenia ślubnego

A jak opakować?

Oczywiście, ważne, żeby eleganckie zaproszenia ślubne jak te: https://rozsadnepannymlode.pl/sklep/zaproszenia-slubne/eleganckie/ pakować w eleganckie koperty. Najlepiej sprawdzą się oczywiście białe, w końcu to ślubny kolor. Co jeszcze? Elegancko będzie także wyglądała kontrastująca wstążka, która utrzyma w ryzach zaproszenie. Tutaj z kolorem można lekko poszaleć, jednak najlepiej pójść w stronę czerni, granatu, różu czy czerwieni. Gorzej sprawdzą się żółcienie, jednak wszystko zależy od wzoru zaproszenia.

Zaprojektowanie eleganckiego zaproszenia ślubnego nie jest o dziwo ciężkie. Tak naprawdę wystarczy nie przesadzić, a jeśli zdamy się na minimalizm, to bez względu na wzory nasze zaproszenia będą dobrze wyglądały.

Przewiń do góry