Na co zwrócić uwagę przy wyborze zaproszeń ślubnych?

Nie każdy przywiązuje wagę do takich rzeczy, jak zaproszenia ślubne, nie mniej jednak trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że jest to wstęp do przyjęcia weselnego, także powinny być efektowne. Jak wybrać zaproszenia i na co zwrócić uwagę podczas takich zakupów?

Zaproszenia muszą być spójne z charakterem przyjęcia, w tym wypadku dużo zależy od naszych indywidualnych preferencji. Niektórzy decydują się na bardzo wytworne, eleganckie przyjęcia w pałacach czy hotelach, w tym wypadku dobrze sprawdzą się zaproszenia ślubne złote: https://z-milosci.pl/zaproszenia-slubne/zlote, które są eleganckie. Kolor złoty dobrze wpisuje się w taki klimat i z pewnością oczaruje gości. Gdy wesele jest bardziej na luzie na przykład pod gołym niebem, można pozwolić sobie na więcej. Na przykład można wręczyć gościom zaproszenia w formie zawiadomienia albo pocztówki. Wszystko zależy od naszych pomysłów, naszej kreatywności.

Jeżeli nie chcemy korzystać z gotowych zaproszeń, zawsze można poprosić grafika o indywidualny projekt, który będzie dopasowany w 100% do naszych potrzeb oraz upodobań. To nie jest złe rozwiązanie i taka usługa wcale nie jest taka droga, jak mogłoby się wydawać.

Wybierając zaproszenia pamiętaj o:

– czcionce – musi być czytelna, inaczej goście mogą dzwonić i dopytywać o miejsce i czas,

– kolorach – zaproszenia ślubne powinny współgrać z kolorem przewodnim na weselu,

– stylu – nie trzeba nikogo przekonywać do tego, że zaproszenia muszą pasować do pozostałych elementów dekoracyjnych oraz winietek i menu na stołach, to podstawa.

Zaproszenia wbrew pozorom są bardzo ważne i nie warto wybierać ich w pośpiechu. Zacznijmy planować wesele z dużym wyprzedzeniem, wtedy będziemy mieć wszystko dopięte na ostatni guzik.

Przewiń do góry