Natura na ślubie i weselu

Naturalnie chcemy zadbać o nasze dobre i gości. Dlatego też już od samego początku wchodzenia w etap organizacji ślubu i wesela – bierzemy wszelkie aspekty tego przedsięwzięcia. Istotnym elementem, który stworzy przyjemną aurę całej imprezy jest zaproszenie. To ono zapozna zapraszanych z tym, co się wydarzy i da w swoisty sposób do myślenia na temat tego, jaki został wybrany motyw przewodni.

eko zaproszenie

Z naturą za pan brat

Zaproszenia ślubne eko są doskonałym wyborem dla tych, którzy planują imprezę na świeżym powietrzu, czy też po prostu chcą wszystko zrobić zgodnie ze swoimi przekonaniami ekologicznymi. Taka forma wyrazu to także swoisty minimalizm i estetyczna prostota, które zawierają to, co niezbędne.

Piękne ozdobniki

Do wyboru są najrozmaitsze wersje zaproszeń ślubnych eko. Można wytypować „fasony” z brązowego lub białego papieru ekologicznego, które będą zawierały swoją indywidualną treść dla każdego gościa. Ozdobą tych cudeniek jest często sznurek w formie kokardki, odciski palców, papierowe serduszka, tekturowe obrączki, liście zebrane jesienią. Wszystko można dowolnie łączyć i wybrać personalizację, która jeszcze bardziej podkreśli to, jak bardzo nam zależy na gościach. Całość powinna wyglądać tak, by odpowiadała w stu procentach temu, co się podoba.

Przewiń do góry