Wesele w kolorze różu

Dzień ślubu i wesela jest jednym z najważniejszych dni w życiu człowieka. Narzeczeni zazwyczaj poprzedzają go wielomiesięcznymi przygotowaniami, dzięki którym wszystko w tym dniu ma wypaść perfekcyjnie. Bardzo ważne jest określenie motywu przewodniego wesela, który złączy wszystkie elementy w jedną, spójną całość. Często jest to wiodący kolor – hitem ostatnich sezonów jest róż.

Róż zawsze w modzie

Róż często bywa kojarzony z kolorem infantylnym i mało eleganckim. Oczywiście, nie jest to prawdą. Różne odcienie różu mogą być eleganckim i subtelnym tematem przewodnim wesela, a w połączeniu ze szlachetnym złotem bądź srebrem stworzą niesamowitą kompozycję w stylu glamour.

Zaproszenia ślubne różowe, różowe winietki na stołach czy też różowe dekoracje pod sufitem – te barwy nadadzą temu wyjątkowemu dniu szlachetnej i wyrafinowanej oprawy.

Różu nie trzeba się bać

Róż ma to do siebie, że występuje w wielu różnych odcieniach. Barwa ta może przybrać postać delikatnego pastelowego różu bądź też odcienia wściekłej fuksji. Dla przykładu: zaproszenia ślubne różowe mogą oszałamiać szlachetną elegancją, bądź też szokować ostrym odcieniem barwy – wszystko zależy od intencji i kreatywności młodej pary.

Kolor różowy często bywa kojarzony z kolorem typowo damskim. Dlatego warto go przełamać innymi barwami. Z różem doskonale będzie komponować się biel, szarość czy wspomniane już wcześniej złoto lub srebro.

Osoby, które nie chcą, by róż dominował w tym szczególnym dla nich dniu, mogą ograniczyć jego obecność – do bukietów ślubnych lub dekoracji stołu.

W artykule użyto zdjęcia różowego zaproszenia ślubnego od producenta z-miłości.pl

Przewiń do góry