Wybierając zaproszenia ślubne

Niemal każde przyszłe małżeństwo decyduje się na spędzenie dnia swojego ślubu w towarzystwie rodziny i przyjaciół. Aby zaprosić ich na wspólne celebrowanie tych wyjątkowych chwil wspólnie, należy wręczyć im wcześniej przygotowane zaproszenia ślubne.

Jakie zaproszenia na ślub wybrać?

Wybór zaproszeń na rynku jest ogromny. W samych sklepach papierniczych znaleźć można setki wzorów. Jeszcze większy wybór panuje w sieci. Nie problem stanowi znaleźć w internecie nowoczesne i oryginalne zaproszenia ślubne tego typu: „z jajem”, w stylu klasycznym, romantycznym, czy retro. W wyborze odpowiedniego wzoru młoda para ograniczana jest jedynie przez swoją własną fantazję i budżet.

Cena zaproszeń ślubnych

Ceny zaproszeń na ślub potrafią być bardzo różne. Najtańsze z nich można znaleźć w sieci w cenie już od jednego złotego. Im bardziej strojne i wymyślne są wzory zaproszeń, tym bardziej idzie w górę ich cena. Najdroższe są te wykonywane ręcznie – jednocześnie nie można im odmówić efektowności i uroku.

Warto wspomnieć, że cztery miesiące przed ślubem to ostateczny termin wyboru zaproszeń. Koniecznie trzeba zostawić sobie czas na ich staranne wypełnienie oraz doręczenie do wybranych osób znajdujących się na liście gości weselnych.

Przewiń do góry