Zaproszenia ślubne a nowoczesny design

Pary planując swój ślub dbają o każdy, nawet najmniejszy detal. Jednym z nich są zaproszenia dla gości. Wiele osób kładzie ogromny nacisk na to, by były one oryginalne i nowoczesne.

Nowa moda

Narzeczeni mają ogromny wybór w kwestii zaproszeń – ciekawe modele nowoczesnych zaproszeń ślubnych można obecnie spotkać na każdym kroku – zarówno w internecie, jak i sklepach stacjonarnych. W ich zasięgu są nie tylko różne formaty i faktury papieru, na jakim zostały wydrukowane. Wiele modeli posiada liczne zdobienia – kokardki, cyrkonie, z ażurowymi wzorkami i mnóstwem innych dodatków. Często w pakiecie dostępne są również wersje z kopertą – zwłaszcza w przypadkach zaproszeń o nietypowym rozmiarze. Innowacją jest także zamawianie zaproszeń, które są już wypisane; data, nazwiska gości oraz miejsce uroczystości są już wydrukowane, więc nie ma potrzeby ich własnoręcznego wypisywania.

eleganckie zaproszenie ślubne w nowoczesnym stylu

Wierszyki na zaproszeniach

Od wielu lat dużą popularnością cieszą się zaproszenia z nadrukowanymi wewnątrz wierszami. Jednak coraz częściej przyszli państwo młodzi wybierają modele, w których widnieje adnotacja odnośnie do pożądanych prezentów – często jest to wzmianka o kuponach totolotka, butelce wina czy książce. Niektóre pary decydują się także na zbiórkę maskotek, które następnie przekazują charytatywnie na dowolny cel – taka informacja również może zostać umieszczona na zaproszeniu.

Przewiń do góry