Zaproszenia ślubne z fotografią narzeczonych

Kiedy bierzemy ślub, to pierwszym krokiem jaki musimy wykonać, który zdecydowanie wchodzi w rolę przygotować do uroczystości, jest wybranie odpowiednich zaproszeń ślubnych. Obecnie najmodniejsze są te najbardziej oryginalne i przykuwające uwagę. Jednak dostępność wzorów i motywów jest tak duża, że bardzo ciężko się zdecydować na jakiś konkretny. Tym bardziej jeśli nie mamy w głowie określonego schematu, jak owe kartki miałyby wyglądać. Wtedy najlepiej wybrać klasykę w połączeniu z elementem zapewniającym rozwiązanie typowo pamiątkowe.

Zaproszenia ślubne jako pamiątka

Warto wybrać zaproszenia, które nie tylko poinformują naszych gości o terminie uroczystości, ale także będą doskonałą pamiątką. Takie zaproszenia z pewnością zostaną u naszych gości na dłużej i nie wylądują w koszu. Zaproszenia ślubne granatowe jak przedstawione tutaj są bardzo modne, bo jest to kolor, któremu zdecydowanie nie można odmówić charakteru i elegancji.

Warto też dołączyć do naszych zaproszeń motyw pamiątkowy. Możemy dobrać do nich zdjęcie narzeczonych, przez co będą one nie tylko piękne, ale także spersonalizowane. Goście od razu zobaczą, że przygotowania do ślubu i wesela są dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Warto więc się postarać, żeby wyglądały wyjątkowo i nietuzinkowo. Kolor granatowy jako motyw przewodni natomiast sprawdza się świetnie, bo jest przede wszystkim kojarzony z bardzo podniosłymi i uroczystymi wydarzeniami, a bez wątpienia uroczystość ślubna taka właśnie jest. Warto więc podkreślać także jej charakter odpowiednią barwą i motywem zaproszeń.

Przewiń do góry