Zdjęcie na zaproszeniu ślubnym

Zaproszenia ślubne ze zdjęciem stały się niezwykle popularne. Dlaczego? Otóż co raz więcej par pragnie, by wręczane zaproszenia stanowiły oryginalną pamiątkę tego jakże wyjątkowego dnia dla zaproszonych gości.

zaproszenie ze zdjęciem

Gdzie zamówić zaproszenie ze zdjęciem?

Zaproszenia ze zdjęciem można zamówić o większości producentów kartek okolicznościowych – zarówno w prowadzonych przez nich sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Wykonanie wydruku wymaga jednak dostarczenia fotografii; najwygodniej zrobić to droga elektroniczną. Większość sprzedawców po wykonaniu wstępnego projektu pokazuje go klientom i dopiero po otrzymaniu akceptacji przystępuje do realizacji zlecenia. Dzięki temu zamawiający zaproszenia mają pewność, że produkt spełni ich oczekiwania, natomiast producent – że jego klienci będą w 100% zadowoleni z usługi.

Powyżej: zaproszenie ze zdjęciem od z-miłości

Wybór fotografii

Wybór odpowiedniej fotografii jest kwestią indywidualną przyszłych nowożeńców. Wśród zainteresowanych nie brakuje osób, które decydują się na specjalną sesję przedślubną, dzięki której uzyskują profesjonalne zdjęcia – idealne do umieszczenia na wydrukach. Jednak równie mile widziane są zdjęcia spontaniczne, przedstawiające przyszłą parę młodą na wakacjach, na imprezie, czy po prostu – dwoje zakochanych i szczęśliwych ludzi.

Przewiń do góry